Ostim OSB Ayyıldız San. Sit. 1125/1 Sk. No:20 Yenimahalle / ANKARA

Garaj Kapı Sistemleri

Anasayfa » Garaj Kapı Sistemleri
Garaj Kapısı
Garaj Kapısı
Garaj Kapısı
Garaj Kapısı

Garaj kapısı, araçlarınızı ve garaj alanlarını her türlü doğa koşulundan korurken aynı zamanda güvenliğinizi sağlamakta da yardımcı olur. Hareketli garaj kapıları, her türlü konut, işyeri, sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen sistemlerin başında gelir.

Garaj kapısı, bina girişlerindeki geniş açıklıkları kapatmak ve araç geçişine olanak sağlamak amacıyla isteğe ve ihtiyaca göre çeşitli ölçülerde ve özelliklerde üretilebilir.
Garaj kapısı kurulumlarında gelişen teknolojik sistemler hayatınızı kolaylaştırıyor.

Kullanımı kolay kontrol üniteleri ile arabanızdan inmeden garajınızdan sokağınıza, sokağınızdan garajınıza rahatça girip çıkmanızı sağladığı gibi hava koşullarından etkilenmeden hızlı ve güvenli bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

Dekoratif garaj kapılarında isteğe bağlı olarak kurulabilecek pencereler ile garaja ışık girişi sağlanabileceği gibi kapıya şık bir görünüm kazandırılabilir. Garaj kapıları, elektrik motoru ve kapı ağırlığını dengeleyen sistemi sayesinde manuel olarak da kolaylıkla açılır. Kapı ağırlığı kendi sistemine özgü yaylar sayesinde kullanıcıyı zorlamaz..

Garaj kapısı sistemlerinde paneller arasında, kapı üstünde, yanlarda ve alt sırada bulunan contalar sayesinde iç kısma toz, hava, yağmur suyu girişinin önüne geçilir. Kapının yere yumuşak bir şekilde oturmasını sağlamak için alt tarafa da contalar yerleştirilir.

1
2
3
4
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp