Ostim OSB Ayyıldız San. Sit. 1125/1 Sk. No:20 Yenimahalle / ANKARA

Panjur Sistemleri

Anasayfa » Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri

Alüminyum panjurlar içlerindeki poliüretan köpük sayesinde büyük ölçüde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Alüminyum panjurlar yerin detayına göre farklı kutu modelleri ile size en uygun çözümü sağlayabilmektedir. Alüminyum panjurlar,çalışma şekline göre manuel (makaralı) ve motorlu (kumanda veya butonlu) olarak uygulanabilmektedir. Alüminyum panjurlar, dıştan takma, alüminyum kutulu ve D kutulu olabildiği gibi plastik doğrama ile birlikte kullanılan pvc monoblok kutulu veya gizli kutulu olarak farklı mimari çözümler sunabilmektedir.

Panjurlarda kullanılan akıllı motorlar sayesinde zaman ayarı özelliği ile enerji tasarrufu ve güvenlik sağlar .Herhangi bir engel ile karşılaştığında kendiliğinden durur.

Programlanabilir ara pozisyon ve havalandırma konumu ile temiz hava ve ışık kontrolü sağlanır.zaman ayarı fonksiyonu sayesinde programlandığı saatlerde otomatik olarak açılıp kapanabilir. Tatile gittiğinizde açılıp kapanma zamanları belirlenerek panjurlarınız otomatik olarak açılıp kapanacaktır, bu özelliğiyle hırsızlığa karşı ekstra güvenlik kazanılır. Bu tip motorlarda yağmur sensörü, güneş sensörü ve rüzgar sensörü uygulamaları da yapılabilir..

Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri
5
6
7
8
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp