Ostim OSB Ayyıldız San. Sit. 1125/1 Sk. No:20 Yenimahalle / ANKARA

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Anasayfa » Seksiyonel Kapı Sistemleri
1
2
3
4

Seksiyonel kapılar, hızlı trafik akışı sağlayan, tesisi veya garajı sıcaktan-soğuktan koruyan, ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda üretilebilen, kullanımı rahat, otomatik tipte kapılardır..

Seksiyonel Kapılar, kısa süreli geçişler için ve kapının açık kalma süresini minimize ederek verimli enerji kullanımı sağlayan hızlı açılma özelliğine sahiptir. Ürünlerin etkin bir şekilde taşınması zamandan kazanç sağlar ve maliyetleri düşürür. Bununla birlikte çevreye olan etkisini azaltır ve ürünlerin müşteriye ulaştırılmasına yardım eder.

Ürünlerin ve insanların toplu geçiş yaptıkları yerlerde hem iç hem de dış mekanlar için uygundur. Ambarlarda, seri üretimlerde, taşıma tesislerinde, besin işleme tesislerinde, depolama endüstrisinde ve hızlı geçişin önemli olduğu herhangi bir operasyonda kullanıma uygundur. Tüm ölçülere uyacak şekilde ve standart renklerde tedariği mümkündür. Opsiyonel PVC pencere bölümü, daha iyi bir görünüm ve emniyeti arttırmak için eklenebilir.

1
2
3
4
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp